Zelena čistka

Kao i prethodnih godina, uključili smo se u akciju Zelena čistka - jedan dan za čišći okoliš koja se više godina provodi na području Hrvatske. Tako su se organizacijom ravnatelja i učitelja, učenici nakon velikog odmora sastali ispred škole i svaki razred krenuo svojim putem pod vodstvom učiteljica i učitelja. Niži razredi krenuli su s čišćenjem područja oko škole, dok su viši razredi krenuli prema Jalšovcu, Železnoj gori te centru Štrigove. Nakon jednog školskog sata, učenici su se vratili s punim vrećama te dobro odrađenim poslom iza kojeg stoji čisti okoliš :)

objavio: Monika Kuzma   datum: 23. 4. 2015.

Zelena čistka

objavio: Monika Kuzma   datum: 23. 4. 2015.

« Prosinac 2018 »