Hrvatski olimpijski dan - Dan sporta

Obilježili smo Hrvatski olimpijski dan. Taj dan, 11. rujna, u školu smo došli popodne. Nije bilo redovne nastave, već smo cijelu nastavu posvetili sportu. U školu smo došli u bijelim majicama. Do sportskih terena stare škole pješačili smo kroz priprodu po bregima. Svaki razred činio je jednu ekipu koja se okušla u više sportova. Tako smo se dokazivali u majsorijama nogometa, odbojke, pikada, boćanja i kuglanja. Posebno je bilo veslelo u vatrogasnom natjecanju. Za kraj odigrana je nogometna utakmica između učenika i učitelja. Pobijedila je, naravno, bolja ekipa! (SLIKE VIDI U FOTOGALERIJI)

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 14. 9. 2015.

Hrvatski olimpijski dan - Dan sporta

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 14. 9. 2015.