Projekt "ŠTRIGOVSKI DIŠEČI PUŽ"

Projekt „Štrigovski dišeči puž“ pod mentorstvom učiteljica Jasmine Tuksar i Klaudije Kežman, predstavljen je na 4. međužupanijskoj / 6. županijskoj smotri projekata iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja Međimurske i Varaždinske županije.
     Projekt je predstavljen u ponedjeljak 3. travnja 2017. godine u Srednjoj školi Čakovec. Na smotru je bilo prijavljeno 19 projekata učenika osnovnih i srednjih škola. Naš projekt predstavljale su učenice Lea Stojko, 8.razred; Viktorija Borko, 7.a razred; Antonia Šajnović, 6. razred i Valentina Kolmanić, 5. razred.
     Komisija je bila zadovoljna nastupom naših djevojaka, kao i samim projektom. Posebno zadovoljstvo komisija je iskazala zbog okupljanja više generacija oko ovog projekta. Nadamo se da će komisija upravo naš projekt pozvati na državnu smotru u Zagreb.
(tekst Klaudija Kežman)

Vidi u foto-galeriji kako se gradio naš "dišeči puž"

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 5. 4. 2017.

Projekt "ŠTRIGOVSKI DIŠEČI PUŽ"

(tekst Klaudija Kežman)

Vidi u foto-galeriji kako se gradio naš "dišeči puž"

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 5. 4. 2017.

« Srpanj 2017 »