Dan škole

Ove smo godine  Dana škole proslavili u utorak 23. svibnja, u velikom šatoru pokraja škole.

Učenici su predstavili svoja ovogodišnja glazbena i scenska ostvarenja. Šator je bio ukrašen i dječjim likovnim radovima. Posebno su pohvaljeni svi učenici i menotri koji su uspješno predstavljali našu školu na natjecanjima od županijske do državne razine! Najbolji su nagrađeni i prigodnim poklonima.

Ovom prigodom javno smo se zahvalili svim donatorima škole, koji su nam ove gdine uvelike pomogli u digitalnom opremanju učionica. Obnovili smo i "eko status" (10 godina), pa je na kraju programa  podignuta nova zelena  Eko zastava!

Kako je bilo vidi u foto-galeriji.

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 25. 5. 2017.

Dan škole

Kako je bilo vidi u foto-galeriji.

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 25. 5. 2017.

« Prosinac 2017 »