Dan kruha - dan zahvalnosti za plodove zemlje - škola

U srijedu 11.10. malom proslavom obilježili smo Dane kruha. Djeca su po straom običaju u školu donijela razne krušne proizvode. Razmišljli smo kome sve trebamo biti zahvalni: pa jedno veliko HVALA svim ljudima koji su sudjelovali u procesu stvaranja finih krušnih proizvoda, kao i Stvoritelju koji je dao da sve to tako može i biti. Pjevali smo, gledali filmić "Od zrna do kruha", razmišljali od kojih se sve žitarica može dobiti brašno. Na kraju  je jelo blagoslovio župnik Kristijan i malo čašćenje moglo je početi!

"Blagoslovljen budi Gospodine, Bože naš, Kralju svevišnji koji daješ da zemlja rodi kruh!"

Vidi foto galeriju

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 11. 10. 2017.

Dan kruha - dan zahvalnosti za plodove zemlje - škola

Vidi foto galeriju

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 11. 10. 2017.

« Listopad 2017 »