Fašnik - talent show

U utorak, 13. veljače, naša je škola pala pod vlast maškara. Učionice su bile pune vještica, kauboja, doktora, zombija i drugih veselih bića. S uzbuđenjem se iščekivao kraj nastave i početak sada već tradicionalnog talent showa. U dvanaest točaka uživali smo u plesu, svirci i smijehu. Svi su natjecatelji oduševili svojim talentima te bili popraćeni glasnim pljeskom. Stručni žiri je s velikom ozbiljnošću pratio i ocjenjivao njihove nastupe. Nakon glasovanja publike, odlučeno je o pobjednicima.

Treće mjesto osvojili su učenici sedmih i osmih razreda sa igrokazom „Ispit“. Na drugom su se mjestu našli učenici osmih razreda koji su nam otpjevali pjesmu „Leteći medvjedići“. Najviše glasova i pljeska publike i žirija osvojila su braća Tin i Luka Žižek koji su nam odsvirali najpoznatiju polku na svijetu te rasplesali voditelja showa – djelatnika vodovoda.

Za sve eventualne kritike prisutni su se mogli požaliti upravi vodovoda.

Tekst: Edita Medved

Vidi foto-galeriju

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 13. 2. 2018.

Fašnik - talent show

Za sve eventualne kritike prisutni su se mogli požaliti upravi vodovoda.

Tekst: Edita Medved

Vidi foto-galeriju

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 13. 2. 2018.

« Prosinac 2018 »