PODRUČNA ŠKOLA STANETINEC NA LIDRANU 2018.

Učenici PŠ Stanetinec i ove godine  pokazali su da su među najboljima u dramsko-scenskom izrazu u Međimurskoj županiji.

Sudjelovali smo na Međuopćinskoj smotri Lidrano (Smotri literarnih, dramskih i novinarskih radova) u OŠ Strahoninec  sa dramsko-scenskom igrom Dedek i repa i izborili plasman na Županijsku smotru Lidrano.

Županijska smotra Lidrano  održala se u Centru za kulturu Čakovec.  Nakon odgledane županijske Smotre za Međimursku županiju, povjerenstvo za dramsko-scensko stvaralaštvo u sastavu : Dejan Buvač – predsjednik, Tanja Novak- članica i Bruno Kontrec – član i državna izbornica Stephanie Jamnicky za državnu smotru Lidrano predložili sudramsko-scensku igru Dedek i repa koju izvode učenici PŠ Stanetinec pod vodstvom učiteljice Božene Kralj.

Tako se i opet isplatio trud i marljivost malih Stanetinčara. Svojom razigranošću, duhovitošću i spontanošću oduševili smo publiku i žiri i uz sve to dobro se i zabavili.

Vidi u foto-galeriju

Tekst i slike: Božena Kralj

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 23. 2. 2018.

PODRUČNA ŠKOLA STANETINEC NA LIDRANU 2018.

Vidi u foto-galeriju

Tekst i slike: Božena Kralj

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 23. 2. 2018.

« Prosinac 2018 »