Dan sporta - trail i pješačenje

Povodom Dana sporta, 23. travnja,  u OŠ Štrigova održan je 1. dječji međimurski trail.

Koristeći  međimursku planinarsku stazu Međimurski planinarski put svi učenici prevalili su zadnju dionicu puta od 2,3 km i završili utrku u centru Štrigove.
Natjecanje je bilo ekipno, a pobjednička ekipa u sastavu: Matija Pintarić, Anamarija Škvorc, Teo Senčar, Vanessa Bišćan, Gabriela Sever i Filip Ladić nagrađena je kupanjem u toplicama Sv. Martin na Muri.
Niži razredi svih naših škola pješačili su do OPG Perhoč i natrag. Tamo su mogli vidjeti jelene i divlje svinje. Budući da se učenicima svidjelo odlučili smo ponoviti i sljedeće godine

Vidi foto-galerije

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 23. 4. 2018.

Dan sporta - trail i pješačenje

Vidi foto-galerije

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 23. 4. 2018.

« Kolovoz 2018 »