Dan učitelja - učitelji u Saboru RH

Povodom Dana učitelja, učitelji naše škole bili su u  Zagrebu na stručnoj ekskurziji. Posjetili smo Hrvatskis sabor i Školsku knjigu.

U Saboru nas je dočekala podpredsjednica Dragica Zgrebec. Bili smo njeni gosti u Maloj vijećnici (bivši županijski dom Sabora). Upoznala nas je s radom saborskih zastupnika. Pozvala nas je da dovedemo i učenike, jer je Sabor otvoren za svoje  građane. Imali smo priliku iz galerije pratiti  rad Sabora, čije je zasijedanje bilo u tijeku. Susreli smo i još troje (od ukupno šest) zastupnika iz Međimurja.

Posjetili smo i Školsku knjigu. Zanimljiva predavanja su nam održali direktor, dr.sc. Ante Žužul i Željka Horvat-Vukelja. I oni su nas pozvali da ih posjetimo s učenicima.

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 5. 10. 2014.

Dan učitelja - učitelji u Saboru RH

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 5. 10. 2014.