"Ima nade..." glumci iz Perua u Štrigovi

Grupa umjetnika iz Lime u Peruu, koji se bave pantomimom posjetili su Štrigovsku školu i za sve učenike održali niz od tri predstave s biblijskom tematikom. Izvedbom, originalnim kostimima i šminkom oduševili su učenike i učitelje, a nakon predstave, u razgovoru s učenicima, glumci su se predstavili na španjolskom jeziku. Na njihovo iznenađenje, sva pitanja iz publike, također su bila na španjolskom jeziku. Naime, učiteljica engleskog i španjolskog jezika Antonija Mikuša, pripremila je s učenicima taj znak pažnje za naše goste. Ova grupa umjetnika došla je u Međimurje na poziv Udruge „Ima nade“ iz Čakovca.

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 10. 12. 2014.

"Ima nade..." glumci iz Perua u Štrigovi

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 10. 12. 2014.