Puhački orkestar Grada Preloga

Imali smo čast ugostiti Puhački orkestar Grada Preloga.

Ova udruga pod vodstvom prof. Igora Hrustek  djeluje četvrtu godinu i okuplja djecu osnovnoškolske dobi. Našu školu 9. studenog posjetilo je tridesetak članova, među njima i najmlađi, učenik drugog razreda. Svojim muziciranjem ne samo da su nas razveselili, već su nas i sve ugodno iznenadili kvalitetom izvedbe…svaka čast! Uz izvedbu glazbe, predstavili su nam svaki instrument posebno. Uživali smo i ponešto naučili.

Ovaj susret možemo zahvaliti učiteljici Nori Nemec, koja je sa svojim Stridonnama već gostovala u Prelogu i dogovorila ovaj uzvratni posjet.

Vidi foto-galeriju

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 9. 11. 2016.

Puhački orkestar Grada Preloga

Imali smo čast ugostiti Puhački orkestar Grada Preloga.

Vidi foto-galeriju

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 9. 11. 2016.

« Kolovoz 2017 »