Obuka neplivača - 3. razredi

Ovih dana učenici trećeg razreda naše škole i područnih škola Stanetinec i Železna Gora uspješno su priveli kraju obuku neplivača na Gradskim bazenima Marije Ružić u Čakovcu.

U obuku su bila uključena 22 učenika. Kompletnu organizaciju i provedbu programa provodi Međimurski školski sportski savez, a učenici su na bazenima bili četiri puta u toku četiri tjedna i pritom realizirali 16 školskih sati.

Za roditelje je obuka bila besplatna. Ulaznice i prijevoz organizirala je Međimurska županija, a rad instruktora plivanja omogućilo je Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa. Učenici su na bazen sa veseljem dolazili u pratnji svojih učiteljica koje su brinule za učenike za vrijeme putovanja autobusom, te za vrijeme malog i velikog odmora.

Za većinu učenika obuka je bila vrlo uspješna, konačno su naučili  plivati. Oni manje uspješni sada bez straha ulaze u bazen, a pravi plivači postat će ovoga ljeta u školi u prirodi koja će se održati na moru.      (Tekst: učiteljica Božena Kralj)

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 4. 12. 2016.

Obuka neplivača - 3. razredi

objavio: Višeslav Štimec Protrka   datum: 4. 12. 2016.

« Kolovoz 2017 »